UAB „JUNGTINIS TIEKIMAS“

UAB „JUNGTINIS TIEKIMAS“

Tai pirkimo bendrovė, dirbanti statybinių medžiagų rinkoje. Įmonė įkurta 2006 m. Įmonės įkūrėjos – aštuonios Lietuvos bendrovės, prekiaujančios statybinėmis medžiagomis. 2009 m. bendrovė tapo organizacijos EURO-MAT, vienijančios statybinėmis medžiagomis prekiaujančias Europos įmones, akcininke. 2022-aisiais metais UAB „Jungtinis tiekimas“ vienija keturiolika įmonių. UAB „Jungtinis tiekimas" - tai profesionali, ambicinga, patikima, atvira naujovėms, sparčiai besiplečianti komanda, nuolat ieškanti produktyvių ir rezultatyvių darbo metodų tiek su gamintojais, tiek su partneriais. Įmonė efektyviai sprendžia užduotis, vykdydama pateiktus užsakymus. Bendrovė atstovauja Lietuvos bei užsienio gamintojus ir platina jų gaminamą produkciją mažmenine ir didmenine prekyba užsiimančioms įmonėms.

MISIJA
Suvienyti smulkias ir vidutines statybinių medžiagų prekybos įmones bendram prekių pirkimui ir taip gauti abipusę naudą optimizuojant pirkimo, paskirstymo ir savireklamos kaštus.

VIZIJA
Tapti viena iš perspektyviausių, inovatyviausių, profesionaliai dirbančių pirkimo bendrovių Lietuvoje. Turėti stiprią, aktyvią, norinčią augti ir tobulėti komandą. Veiklą grįsti pasitikėjimu, sąžiningu darbu bei pagarba.

KOMPANIJOS TIKSLAI IR VERTYBĖS:

  • Kliento poreikių užtikrinimas;
  • Aukšta aptarnavimo kokybė;
  • Greičiausi sprendimai;
  • Nuolatinis darbuotojų mokymasis ir tobulėjimas;
  • Pasitikėjimas ir atsakingumas;
  • Sugebėjimas dirbti komandoje.