UAB "Lankava"

1994 m. Alytaus mieste įkurta UAB „Lankava“, šiais metais skaičiuos 25-uosius veiklos metus. Esame remonto ir statybinių medžiagų lyderis pietų Lietuvoje. Bėgant metams plėtėmės, todėl šiuo metu įmonės filialai veikia Druskininkuose, Simne ir Dauguose.

UAB „Lankava“ vykdo mažmeninę ir didmeninę prekybą statybinėmis, apdailos, sodo ir daržo, darbų saugos, elektros, įrankių ir tvirtinimo detalių, santechnikos prekėmis. Teikia įvairias paslaugas - prekių pristatymą į namus, įrankių nuomą ir taisymą, sodo ir daržo technikos remontą, durų ir plastikinių langų matavimą ir montavimą, dažų ir dekoratyvinio tinko spalvinimą, žaliuzių ir roletų matavimą ir montavimą, metalo pjaustymo bei kitas paslaugas. Gamina ir prekiauja stiklo gaminiais, veidrodžiais, stumdomomis durimis. Apsipirkti pas mus galite ir neišėję iš namų. Klientų patogumui veikia elektroninė prekyba.

Mūsų stiprybė – profesionalus konsultavimas. Čia dirbantys konsultantai visada  padės išsirinkti optimaliausią prekę prekybos vietoje iš turimo asortimento ar katalogų, suteiks išsamią konsultaciją ar praktiškų patarimų.

UAB „Lankava” yra šių organizacijų narė:

·         UAB „Jungtinis tiekimas”.

·         Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija.

·         VšĮ ,,Kepyklos gatvės prekybos ir paslaugų miestelis''.

Daugiau informacijos apie mus rasite: www.lankava.lt